Bakıcıoğlu-Logo
Loading...

WhatsApp hattımız 7/24 aktiftir.

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bulunduğunuz yerin fotoğrafını rezervasyon yaptırdığınız whatsapp hattına atmanız yeterli. Ortalama olarak 3, en geç 10 dakika içerisinde karşılama ekibi veya şoförlerimiz tarafından alınmış olacaksınız.
Rezervasyon tarihinden bir gün önce tüm bilgileriniz operasyon birimine iletilir. Operasyon müdürleri bir sonraki günün araç operasyonunu tamamlar. Ve transferlerde oluşabilecek aksiliklerin sorumluluğunu üzerlerine alırlar. Anlık kriz yönetimlerinin üstesinden gelebilmek adına şoför bilgisi paylaşmıyor ve operasyon bölge elemanları ve operasyon müdürlerinin güvenli ellerine süreci teslim ediyoruz.
Araçlarımız havalimanı transferlerinde, bulunmuş olduğu havalimanının otoparkında, CIP çıkışlı transferlerde CIP otoparkında beklemektedir. Şoförlerimiz veya karşılama ekibimiz yolcu çıkış kapılarında isimlik tabelası ile yolcu karşılaması yapmaktadır. Adresten adrese ya da adresten havalimanına transferlerde araçlar belirtilen saatte adreste bulunmaktadır. Farklı bir durumda çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel kadromuz siz değerli yolcularımızın uçağını mobil aplikasyon üzerinden uçak kodunuzu taratarak takip eder. Gerek rötar, gerekse erken inişlerde uçağınızın iniş saatine göre havalimanında bulunur ve sizi karşılar.
Yolculuk planlamaları en güvenli ve en kısa yola göre belirlenmektedir. Müşterinin isteğine göre değiştirilebilir. Bu önceden belirtilmeli ve ona göre aksiyon alınmalıdır. Güzergah değişikliği ve buna benzer durumlarda lütfen çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.
Yolculuk süresi planlanmış olan “A” ve “B” noktaları arasındaki lokasyon göstergesi ve yol durumuna göre belirlenmektedir. Eğer ara durak eklenecek olursa şoföre ve merkeze bildirilmelidir.
Araçlarımız yolcu sayısına, bagaj çokluğuna ve özel istekler doğrultusunda belirlenir. Eğer özel planlama istenirse, isteğe uygun bir çalışma ve teklif sunum gönderilir.
Sistemimiz üzerinden veya whatsapp rezervasyon hattından bizlerle iletişime geçebilir, ad-soyad, uçak bileti kodu, tarih-saat, çıkış noktası, varış noktası, kişi sayısı, bagaj adedi, çocuk koltuğu talebi vb. bilgileri verebilir ve rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Transfer saati ve tarihi planlandığı doğrultuda şoförünüz sizi belirlenmiş olan konumdan karşılar ve transferinizi gerçekleştirir.
Günlük araç tahsisin belirlenmiş paketlerimiz ve kişiye özel planlarımız mevcuttur. Araç tahsis programları minimum 4 saat 50-70km sınırı ile başlayıp programınıza istinaden 4 ve 4ün katları saatleri takip ederek devam eder.Tahsislerde iş toplantılarınıza rahatça gidebilir, gitmek istediğiniz beldeleri rahatça gezebilir ve isterseniz planlı isterseniz plansız hareket edebilirsiniz.
Şirketimizi kalite politikası gereği böyle bir durum söz konusu değildir. Aracın geç kalması durumunda sizlere haber verilir mevcut duruma göre aksiyon alınır ve transfer gerçekleştirilir. Aracın arızalanması vb. durumlarda başka bir araç yada taksi çözümü uygulanır. Ücret farkı yansıtılmaz.
bakicioglutransfer@gmail.com adresine; konu başlığında şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Mail başlığına tarih – ad soyad – şikayet/öneri bilgilerini girmeniz ve mail içeriğini doldurmanız yeterli olacaktır. En geç 24 saat içerisinde değerlendirmeye alınacaktır.